VIP klub

Pravidla nového VIP klubu společnosti POMPO platné od 4.9.2013

Pro využití členských výhod v e-shopu www.pompo.cz a získání VIP cen musíte být na webu registrovaní = přihlášení do svého účtu.
Pokud neznáte svoje heslo pro přihlášení, nechte si heslo vygenerovat zde.

Pokud jste již členem VIP klubu, tedy zákazníkem, který je registrovaným majitelem kartičky POMPO VIP, proveďte, prosím, přihlášení následovně.

Instrukce pro přihlášení registrovaného zákazníka:

Do formuláře pro vyžádání zapomenutého hesla, prosím, zadejte e-mail, který jste uvedli při registraci do klubu POMPO VIP.

Klikněte na tlačítko OBNOVIT a systém vám na uvedený e-mail zašle nově vygenerované heslo.

K příhlášení můžete také použít číslo zákazníka z paragonu v kombinaci s čárovým kódem Vaší kartičky.

 

Formulář na přihlášení naleznete zde.

Email: do této kolonky vepište svůj mail, který jste uvedli při registraci na prodejně.

Pokud jste na prodejně e-mail neuváděli, využijte prosím přihlášení přes číslo karty (čárový kód na kartě) a Vaše zákaznické číslo (naleznete na účtence). Pokud neznáte zákaznické číslo kontaktuje prosím zákaznickou linku na telefonu 737 279 015.

 1. 1. Staňte se členem jedinečného klubu POMPO VIP a získejte mimořádné výhody za každý nákup!
 2. 2. Jak získáte body?
 3. 3. Jak se stát členem klubu POMPO VIP?
 4. 4. Klubové poukázky
 5. 5. Uplatnění klubových poukázek
 6. 6. VIP cena
 7. 7. Ztráta karty
 8. 8. Změna registračních údajů
 9. 9. Zánik členství
 10. 10. Obecné informace k POMPO VIP Klubu

1. Staňte se členem jedinečného klubu POMPO VIP a získejte mimořádné výhody za každý nákup!

Buďte jako první informováni o novinkách, probíhajících akcích, výjimečných slevách pouze pro členy klubu a soutěžích a nakupujte za VIP ceny! Nový věrnostní program POMPO VIP Vám umožní nakupovat ve všech obchodech POMPO a na www.pompo.cz díky bodovému systému opravdu výhodně.

DÁRKOVÝ POUKAZ PRO KAŽDÉHO!

Nakupte v libovolné prodejně POMPO nebo na www.pompo.cz a získejte unikátní Klubovou poukázku.

 

*obrázek je pouze ilustrativní. K získání výše uvedené
poukázky musíte nasbírat příslušný počet bodů za nákupy.

 

Za každý nákup v POMPO přesahující 100 Kč získáváte body. Po dosažení 50-ti a více bodů obdržíte Klubovou poukázku v hodnotě 50 Kč, 100 Kč, 150 Kč (případně vyšší, dle stavu Vašeho bodového konta) na nákup ve všech prodejnách POMPO. Poukázky jsou generovány do 15 dnů od uzavření měsíce, ve kterém byly dosaženy.

Tuto Klubovou poukázku je možno uplatnit při platbě ve všech kamenných prodejnách POMPO, tj. i v případě platby za nákup v internetovém obchodě se zasláním zboží do prodejny.

BONUS 150 Kč! Pokud při svých nákupech za 12 měsíců (období 1.9.2015 - 31.8.2016) překročíte v celkovém součtu hranici 150 bodů, vystavíme Vám jako poděkování k Vašim předchozím poukazům speciální Klubovou poukázku v hodnotě 150 Kč. Poukázku obdržíte v průběhu měsíce září.

Částka na poukázce zasílané emailem je součet všech již vygenerovaných a aktuálně platných poukázek. Každá poukázka může mít různou délku platnosti, ověřte si prosím své platné poukázky ve své klientské zóně nebo na nejbližší prodejně.

Z členství v našem klubu pro Vás plyne řada dalších výhod (narozeninové poukázky atd.). Poukázky narozeninové a věrnostní nelze kombinovat.

2. Jak získáte body?

30 Kč = 1 BOD

Nakupujte jako registrovaný člen POMPO VIP klubu v prodejnách POMPO nebo na www.pompo.cz a za každých 30 Kč zaplacených v rámci jednoho nákupu Vám bude přičten 1 POMPO bod na Váš zákaznický účet. (Pro přičtení nových bodů musí být celková hodnota nákupu min. 100 Kč).

Body se přičítají při každém nákupu na základě předložené zákaznické karty, nebo vyhledáním zákazníka v databázi na pokladně po nahlášení identifikačních údajů, nebo při nákupu registrovaného zákazníka na e-shopu www.pompo.cz.

Všechny nákupy člena klubu POMPO VIP, při nichž proběhla identifikace, jsou evidovány a vedeny na zákaznickém účtu.

Body za nákup v prodejnách POMPO budou připsány na Váš účet nejpozději do 24 hodin od realizovaného nákupu. Body za nákup na dobírku se připisují jednou měsíčně, na začátku následujícího měsíce, vždy před generováním poukázek.

Členům klubu se načítají i body za nákupy, při kterých byly uplatněny klubové poukázky. V takovém případě se načítají na účet zákazníka body podle finální částky uvedené na paragonu.

3. Jak se stát členem klubu POMPO VIP?

Snadno. Stačí pouze vyplnit registrační formulář v libovolné prodejně POMPO nebo se zaregistrovat na www.pompo.cz.

 1. a) Registrace v prodejně

Registrační formulář si můžete vyzvednout v jakékoli prodejně POMPO.

Podepsáním a odevzdáním registračního formuláře v libovolné prodejně POMPO vzniká členství v klubu POMPO VIP a zákazník získává okamžitě svou zákaznickou kartu. Zákazník svým podpisem potvrzuje, že se seznámil s podmínkami členství a že se jimi bude řídit. Zákazník svým podpisem poskytl společnosti POMPO souhlas se zpracováním osobních údajů v rozsahu specifikovaném na registračním formuláři.

 1. b) Registrace online na www.pompo.cz

Registrací na www.pompo.cz se stáváte členem POMPO VIP klubu. K registraci na www.pompo.cz nezasíláme automaticky VIP kartu. pro nákup v prodejně stačí nahlásit mailovou adresu uvedenou v registraci. Pokud vyžadujete kartičku, zažádejte o ni na e-mailu info.eshop@pompo.cz

4. Klubové poukázky

Klubovou poukázku obdrží všichni členové POMPO VIP klubu, kteří získají za své nákupy v prodejnách POMPO nebo e-shopu www.pompo.cz alespoň 50 bodů. V první polovině každého následujícího kalendářního měsíce dochází ke generování Klubových poukázek a následnému odečtení adekvátního počtu bodů z Vašeho bodového konta. V případě, že hodnota vygenerované klubové poukázky kvůli systémové synchronizaci neodpovídá všem Vašim nasbíraným bodům, se disponibilní body z Vašeho bodového konta převedou do dalšího období.

Speciální Klubová poukázka bude vygenerována na konci měsíce září v případě, že za stanovené období (12 měsíců) nashromáždíte celkem 150 bodů. Nárok na speciální Klubovou poukázku se vypočítá z hodnoty celkové částky utracené v obchodech POMPO a na www.pompo.cz bez ohledu na hodnotu jednotlivých nákupů a bez ohledu na to, že Vám v průběhu roku byly generovány dílčí poukázky.

Klubové poukázky jsou vygenerovány všem členům klubu POMPO VIP.

Vygenerovaný identifikační kód klubové poukázky Vám zašleme na Váš e-mail, který jste uvedli při registraci.

O vygenerovaných klubových poukázkách se dále můžete dozvědět:

 • Na každé účtence za Váš nákup
 • U pokladny v každé prodejně POMPO na vyžádání
 • Na www.pompo.cz po přihlášení v sekci Klientská zóna.

Povinnost člena klubu je poskytnout kontaktní informace, které jsou na regisračním formuláři, a následně informovat o případně změně.

Změnu je možné provést v každé prodejně POMPO, nebo na e-shopu www.pompo.cz. Uvedenou e-mailovou a poštovní adresu doporučujeme pravidelně kontrolovat.

V případě, že poskytnuté údaje nejsou aktuální či platné, společnost POMPO, spol. s r.o. se zříká zodpovědnosti za propadlé poukázky.

5. Uplatnění klubových poukázek

Klubovou poukázku je možné uplatnit pouze v kamenných prodejnách POMPO a to nejpozději do data platnosti, které je uvedeno na Klubové poukázce. V případě nákupu s využitím Klubové poukázky vyčíslené hodnotou slevy v Kč dojde k automatickému uplatnění všech aktivních klubových poukázek najednou (jedná se o poukázky stejného typu). Pokud hodnota nákupu bude nižší než součet hodnot Vašich Klubových poukázek, nevzniká nárok na vrácení finanční hotovosti.

Uplatnit Klubovou poukázku je opravdu jednoduché:

 • V prodejně předložíte e-mail s identifikačním kódem Klubové poukázky, který byl zaslán na Váš registrační e-mail
 • O uplatnění Klubové poukázky můžete požádat přímo u pokladny bez nutnosti mít vytištěn e-mail v případě, že se identifikujete Vaší zákaznickou kartou nebo jiným důvěryhodným způsobem

Upozornění: Narozeninovou poukázku na 10% slevu nelze uplatnit při odběru e-shopové objednávky.

6. VIP cena

Členové klubu POMPO VIP mohou vybrané produkty nakoupit za speciální VIP ceny. Nabídka výrobků s VIP cenou se může lišit v kamenných prodejnách a na e-shopu POMPO. V prodejnách je takové zboží označeno cenovkou POMPO VIP.

7. Ztráta karty

V případě ztráty nebo odcizení karty je možné požádat o vystavení nové zákaznické karty.

8. Změna registračních údajů

Člen POMPO VIP klubu je zodpovědný za správnost údajů uvedených v registračním formuláři. Údaje je možné kdykoliv změnit a to v jakékoliv prodejně POMPO nebo v e-shopu www.pompo.cz v sekci Klientská zóna.

9. Zánik členství

Členové klubu POMPO VIP mohou členství kdykoliv ukončit zasláním písemného oznámení na adresu provozovatele. Provozovatel může ukončit členství v klubu v případě, že člen klubu POMPO VIP nerealizuje v prodejnách POMPO nebo na e-shopu www.pompo.cz nákup po dobu 2 let.

10. Obecné informace k POMPO VIP Klubu

 • Klub POMPO VIP je věrnostní program společnosti POMPO spol. s r.o. a jeho cílem je poskytovat speciální výhody zákazníkům, kteří pravidelně nakupují v síti prodejen POMPO včetně internetového obchodu www.pompo.cz.
 • Provozovatelem klubu POMPO VIP je POMPO, spol. s r.o. se sídlem Lidická 481, Unhošť 273 51, IČ: 25089595, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka č.48765.
 • Členství v klubu je dobrovolné a je určeno pro fyzické osoby, které souhlasí s pravidly klubu POMPO VIP. U členů mladších 15 let je nutný souhlas zákonného zástupce (podpis na registračním formuláři).
 • Identifikační klubové karty jsou přenosné v rámci rodiny, tj. na kartu mohou nakupovat i ostatní příslušníci rodiny člena POMPO VIP klubu.
 • Při odstoupení od kupní smlouvy, za kterou byly členovi klubu připsány body, nebo v případě zneužití klubové karty, si POMPO, spol. s r.o. vyhrazuje právo stornovat odpovídající počet bodů připsaných na uživatelské konto zákazníka.
 • Vydané klubové poukázky nelze vyměnit za peněžní hotovost.
 • Odměny nelze vymáhat soudní cestou. Zřizovatel neručí za ztrátu členské karty.
 • Předáním klubové karty nebo registrací na www.pompo.cz vyjadřuje člen klubu POMPO VIP souhlas s pravidly a podmínkami klubu POMPO VIP a se zpracováním svých osobních údajů ve smyslu zákona 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů pro obchodní a marketingové účely zřizovatele. Zároveň vyjadřuje člen klubu POMPO VIP souhlas s tím, aby jím uvedené údaje byly zpracovány prostřednictvím smluvních partnerů, které zřizovatel zpracováním osobních údajů pověří. Správcem údajů je ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů provozovatel. Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje na dobu neurčitou, do doby odvolání tohoto souhlasu, případně do doby ukončení činnosti klubu POMPO VIP. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Člen klubu POMPO VIP má právo kdykoli svůj souhlas odvolat, právo přístupu ke svým osobním údajům, právo žádat jejich opravu, doplnění, zablokování nebo zlikvidování, jakož i další práva podle ustanovení § 21 zák. č. 101/2000 Sb.
 • Provozovatel si vyhrazuje právo vyloučit členy, které nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
 • Členství zaniká z důvodu úmyslně uvedených nesprávných údajů, při zneužití výhod, které klub POMPO VIP poskytuje, nebo na žádost člena.
 • Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoliv pozastavit, ukončit činnost klubu POMPO VIP a to bez předchozího oznámení. Dojde-li k ukončení činnosti klubu POMPO VIP, zaniká členům věrnostního programu nárok na uplatnění klubových poukázek a jiných odměn plynoucích ze členství.
 • Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit všeobecné podmínky klubu POMPO VIP. Změna podmínek je platná ode dne jejich zveřejnění na www.pompo.cz , nebo v prodejnách POMPO.
 • Pravidla nabývají platnosti od 4. 9. 2013.

Menu sekce

Facebook Youtube