Věrnostní program POMPO


Pravidla Věrnostního klubu společnosti POMPO platné od 15. 10. 2018

Pro využití členských výhod v e-shopu www.pompo.cz a získání VIP cen musíte být na webu registrovaní = přihlášení do svého účtu.
Pokud neznáte svoje heslo pro přihlášení, nechte si heslo vygenerovat zde.


Přihlášení registrovaného zákazníka

karta člena vernostniho klubu pompoPokud jste již členem Věrnostního klubu POMPO, tedy zaregistrovaný majitel kartičky POMPO, přihlašte se prosím následovně.

Do formuláře pro vyžádání zapomenutého hesla zadejte e-mail, který jste uvedli při registraci do Věrnostního klubu POMPO.

Klikněte na tlačítko OBNOVIT a systém vám na uvedený e-mail zašle nově vygenerované heslo.
K příhlášení můžete také použít číslo zákazníka z paragonu v kombinaci s čárovým kódem Vaší kartičky. 

Formulář na přihlášení naleznete zde.

 


Email - do této kolonky vyplňte e-mailovou adresu, kterou jste uvedli při registraci na prodejně.
Pokud jste na prodejně e-mail neuváděli, využijte prosím přihlášení přes číslo karty (čárový kód na kartě) a Vaše zákaznické číslo (naleznete na účtence).

Pokud neznáte zákaznické číslo, kontaktujte prosím zákaznickou linku na telefonu 737 279 015.

Výhody pro členy Věrnostného klubu POMPO

 • VIP ceny
 • Slevové poukazy - za každých nasbíraných 30 Kč se načítá 1 bod, 1 bod = 1 Kč (podrobnosti níže)

 • Narozeninový poukaz - k výročí narozenin Vašich dětí do věku 13 let posíláme e-mailem poukázku na 10% slevu na celý nákup

 • Speciální nabídky


 1. 1. Staňte se členem jedinečného Věrnostního programu POMPO a získejte mimořádné výhody za každý nákup!
 2. 2. Jak získáte body?
 3. 3. Jak se stát členem Věrnostního programu POMPO?
 4. 4. Klubové poukázky
 5. 5. Uplatnění klubových poukázek
 6. 6. VIP cena
 7. 7. Ztráta karty
 8. 8. Změna registračních údajů
 9. 9. Zánik členství
 10. 10. Obecné informace k Věrnostnímu programu POMPO

1. Staňte se členem jedinečného Věrnostního klubu POMPO a získejte mimořádné výhody za každý nákup!

Buďte jako první informováni o novinkách, probíhajících akcích, výjimečných slevách a soutěžích pouze pro členy Věrnostního klubu POMPO. Nakupujte za VIP ceny!Clenství ve Věrnostním klubu POMPO Vám umožní nakupovat ve všech obchodech POMPO a na www.pompo.cz díky bodovému systému opravdu výhodně.Slevový poukaz pro každého!

Nakupte v libovolné prodejně POMPO nebo na www.pompo.cz a získejte unikátní Slevový poukaz.
*obrázek je pouze ilustrativní. K získání výše uvedené
poukázky musíte nasbírat příslušný počet bodů za nákupy.

 

Za každý nákup v POMPO přesahující 100 Kč získáváte body. Po dosažení 50-ti a více bodů obdržíte Slevový poukaz v hodnotě 50 Kč, 100 Kč, 150 Kč (případně vyšší, dle stavu Vašeho bodového konta) na nákup ve všech prodejnách POMPO. Poukázky jsou generovány do 15 dnů od uzavření měsíce, ve kterém byly dosaženy.

Slevový poukz je možno uplatnit při platbě ve všech kamenných prodejnách POMPO, tj. i v případě platby za nákup v internetovém obchodě se zasláním zboží do prodejny.BONUS 150 Kč!


Pokud při svých nákupech za 12 měsíců (období 1. 9. - 31. 8.) překročíte v celkovém součtu hranici 150 bodů, vystavíme Vám jako poděkování k Vašim předchozím poukazům speciální Slevový poukaz v hodnotě 150 Kč. Poukaz obdržíte v průběhu měsíce října.
Částka na poukazu, který Vám pošleme e-mailem, je součet všech již vygenerovaných a aktuálně platných poukazů. Každý poukaz může mít různou délku platnosti.


Platnost svých poukazů si prosím ověřte ve své klientské zóně nebo na nejbližší prodejně.

Z členství ve Věrnostním klubu POMPO pro Vás plyne řada dalších výhod. Slevové a narozeninové poukazy nelze kombinovat.

2. Jak získáte body?

30 Kč = 1 BOD

Nakupujte jako registrovaný člen Věrnostního klubu POMPO v prodejnách POMPO nebo na www.pompo.cz a za každých 30 Kč zaplacených v rámci jednoho nákupu se Vám přičte 1 POMPO bod na Váš zákaznický účet. (Pro přičtení nových bodů musí být celková hodnota nákupu min. 100 Kč).

Body se přičítají při každém nákupu na základě předložené zákaznické karty, nebo vyhledáním zákazníka v databázi na pokladně po nahlášení identifikačních údajů, nebo při nákupu registrovaného zákazníka na e-shopu www.pompo.cz.

Všechny nákupy člena Věrnostního klubu POMPO, při nichž proběhla identifikace, jsou evidovány a vedeny na zákaznickém účtu.

Body za nákup v prodejnách POMPO budou připsány na Váš účet nejpozději do 24 hodin od realizovaného nákupu. Body za nákup na dobírku se připisují jednou měsíčně, na začátku následujícího měsíce, vždy před generováním poukazů.

Členům věrnostního klubu POMPO se načítají i body za nákupy, při kterých byly uplatněny Slevové poukazy. V takovém případě se načítají na účet zákazníka body podle finální částky uvedené na paragonu.

3. Jak se stát členem Věrnostního klubu POMPO?


registracni formular vernostniho klubu pompo

Snadno. Stačí vyplnit registrační formulář v libovolné prodejně POMPO nebo se zaregistrovat na www.pompo.cz.

 1. a) Registrace v prodejně

Registrační formulář si můžete vyzvednout v jakékoli prodejně POMPO.

Podepsáním a odevzdáním registračního formuláře v libovolné prodejně POMPO vzniká členství ve Věrnostním klubu POMPO a zákazník získává okamžitě svou VIP kartu. Zákazník svým podpisem potvrzuje, že se seznámil s podmínkami členství, a že se jimi bude řídit. Zákazník svým podpisem poskytl společnosti POMPO souhlas se zpracováním osobních údajů v rozsahu specifikovaném na registračním formuláři.

 1. b) Registrace online na www.pompo.cz

Registrací na www.pompo.cz se stáváte členem Věrnostného klubu POMPO. K registraci na www.pompo.cz nezasíláme automaticky VIP kartu. Pro nákup v prodejně stačí nahlásit mailovou adresu uvedenou v registraci. Pokud vyžadujete kartičku, zažádejte o ni na e-mailu info.eshop@pompo.cz

4. Slevové poukazy

Slevový poukaz obdrží všichni členové Věrnostního klubu POMPO, kteří získají za své nákupy v prodejnách POMPO nebo e-shopu www.pompo.cz alespoň 50 bodů. V první polovině každého následujícího kalendářního měsíce dochází ke generování Slevových poukazů a následnému odečtení adekvátního počtu bodů z Vašeho bodového konta. V případě, že hodnota vygenerovaného Slevového poukazu kvůli systémové synchronizaci neodpovídá všem Vašim nasbíraným bodům, převedou se disponibilní body z Vašeho bodového konta do dalšího období.

Speciální Slevový poukaz bude vygenerován na konci měsíce září v případě, že za stanovené období (12 měsíců) nashromáždíte celkem 150 bodů. Nárok na speciální Slevový poukaz se vypočítá z hodnoty celkové částky utracené v obchodech POMPO a na www.pompo.cz bez ohledu na hodnotu jednotlivých nákupů a bez ohledu na to, že Vám v průběhu roku byly generovány dílčí poukazy.

Slevové poukzy se generují všem členům Věrnostního klubu POMPO.

Vygenerovaný identifikační kód Slevového poukazu Vám zašleme na e-mail, který jste uvedli při registraci, pod podmínkou, že máte zaškrtnutý souhlas se zasíláním novinek.

O vygenerovaných Slevových poukazech se dále můžete dozvědět:

 • Na každé účtence za Váš nákup
 • U pokladny v každé prodejně POMPO na vyžádání
 • Na www.pompo.cz po přihlášení v sekci Klientská zóna.

Povinnost člena Věrnostního klubu POMPO je poskytnout kontaktní informace, které jsou na registračním formuláři a informovat o případně změně.

Změnu je možné provést v každé prodejně POMPO, nebo na e-shopu www.pompo.cz. Uvedenou e-mailovou a poštovní adresu doporučujeme pravidelně kontrolovat.

V případě, že poskytnuté údaje nejsou aktuální či platné, společnost POMPO, spol. s r.o. se zříká zodpovědnosti za propadlé Slevové poukazy.

5. Uplatnění Slevových poukazů

Slevový poukaz je možné uplatnit pouze v kamenných prodejnách POMPO a to nejpozději do data platnosti, které je uvedeno na Slevovém poukazu. V případě nákupu s využitím Slevového poukazu vyčíslené hodnotou slevy v Kč dojde k automatickému uplatnění všech aktivních Slevových poukazů najednou (jedná se o poukazy stejného typu). Pokud hodnota nákupu bude nižší než součet hodnot Vašich Slevových poukazů, nevzniká nárok na vrácení finanční hotovosti.

Uplatnit Slevový poukaz je opravdu jednoduché:

 • V prodejně předložíte e-mail s identifikačním kódem Slevového poukazu, který byl zaslán na Váš registrační e-mail.
 • O uplatnění Slevového poukazu můžete požádat přímo u pokladny bez nutnosti mít vytištěný e-mail v případě, že se identifikujete Vaší zákaznickou kartou nebo jiným důvěryhodným způsobem.

Upozornění: Narozeninový poukaz na 10% slevu nelze uplatnit při odběru e-shopové objednávky a na nákup vyšší než 20 000Kč.

6. VIP cena

Členové Věrnostního klubu POMPO mohou vybrané produkty nakoupit za speciální VIP ceny. Nabídka výrobků s VIP cenou se může lišit v kamenných prodejnách a na e-shopu POMPO. V prodejnách je takové zboží označeno cenovkou POMPO VIP.

7. Ztráta VIP karty

V případě ztráty nebo odcizení karty je možné požádat o vystavení nové zákaznické VIP karty.

8. Změna registračních údajů

Člen Věrnostního klubu POMPO je zodpovědný za správnost údajů uvedených v registračním formuláři. Údaje je možné kdykoliv změnit a to v jakékoliv prodejně POMPO nebo v e-shopu www.pompo.cz v sekci Klientská zóna.

9. Zánik členství

Členové Věrnostního klubu POMPO mohou členství kdykoliv ukončit zasláním písemného oznámení na adresu provozovatele. Provozovatel může ukončit členství v případě, že člen Věrnostního klubu POMPO nerealizuje v prodejnách POMPO nebo na e-shopu www.pompo.cz nákup po dobu 2 let.

10. Obecné informace k Věrnostnímu klubu POMPO

 

 1. Provozovatel

1.1. Provozovatelem Věrnostního klubu POMPO je obchodní společnost POMPO spo. s r.o., se sídlem Lidická 481, Unhošť 273 51, IČ: 25089595, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka č.48765.


1.2. Společnost POMPO, spols r. o. je provozovatelem e-shopu www.pompo.cz a sítě kamenných obchodů  (prodejen) POMPO. Některé kamenné obchody POMPO mohou být provozovány frančízanty, což však nemá jakýkoli dopad na Věrnostní klub POMPO.


2. Výhody členství


2.1. Účastí ve Věrnostním klubu POMPO vzniká Členovi právo na:


- Přednostní informování o novinkách a probíhajících akcích v prodejnách POMPO a na e-shopu www.pompo.cz.


- Slevové poukazy a VIP karty.


- Mimořádné slevy a další prodejní akce.


- Účast v zajímavých spotřebitelských soutěžích.


- Možnost nakupovat za VIP ceny díky bodovému systému.


2.2. S účastí ve Věrnostním klubu POMPO není spojena jakákoli poplatková povinnost.


3. Používané termíny


3.1. Pojmy používané v těchto Pravidlech Věrnostního klubu POMPO mají následující význam:


- "Člen" - tímto termínem se rozumí člověk, který se postupem dle těchto Pravidel stane členem Věrnostního klubu POMPO.


- "Klubová karta" - tímto termínem se rozumí plastová čipová zákaznická karta, označována také jako POMPO VIP karta.


- "Slevový poukaz" - tímto termínem se rozumí dárkový poukaz na nákup zboží v obchodech POMPO v hodnotě uvedené na poukaze.


- "Pravidla" - tímto termínem se rozumí tato pravidla Věrnostního klubu POMPO.


- "Provozovatel" - tímto termínem se rozumí obchodní společnost POMPO spol. s r.o. specifikovaná výše.


- "Věrnostní klub" - tímto termínem se rozumí tento Věrnostní klub POMPO.

 

4. Vznik členství

4.1.       Členství ve Věrnostním klubu je dobrovolné a je určeno pro fyzické osoby, které souhlasí s těmito Pravidly. U Členů mladších 15 let je nutný souhlas zákonného zástupce (podpis na registračním formuláři).

4.2.        Ke vzniku členství je nutné vyplnit registrační formulář a předat jej Provozovateli. Formulář může být vyplněn a zaslán elektronicky prostřednictvím internetových stránek www.pompo.cz a/nebo přímo na prodejně v papírové podobě. Formuláře jsou na prodejnách k dispozici na vyžádání.

4.3.        Po přijetí řádně vyplněného registračního formuláře provede Provozovatel bezodkladnou registraci nového Člena, čímž dochází ke vzniku jeho členství. Provozovatel o vzniku členství informuje nového Člena elektronickou poštou.

4.4.        Okamžikem vzniku členství je založen členský účet a Členovi vznikají práva a povinnosti spojené s účastí na Věrnostním klubu.

4.5.        Člen odpovídá za správnost jím uvedených údajů v registračním formuláři. Údaje je možné kdykoliv změnit, a to v jakékoliv prodejně POMPO nebo v e-shopu www.pompo.cz v sekci Klientská zóna.

5. Bodový systém

5.1.        Člen získává za každý nákup zboží v prodejnách POMPO nebo v e-shopu www.pompo.cz,  pokud se přihlásí do svého uživatelského účtu a/nebo předloží Klubovou kartu či sdělí při platbě na prodejně POMPO své identifikační údaje, 1 bod za každých 30 Kč zaplacených v rámci jednoho nákupu. Body Členovi náleží i za nákupy, při kterých uplatní Slevový poukaz. Pro přičtení bodů však musí být celková hodnota nákupu minimálně 100 Kč.

5.2.        Body slouží k získání Slevového poukazu, vč. speciálního Slevového poukazu, v souladu s těmito Pravidly, případně je lze použít v rámci speciálních akcí dle dodatečných sdělení Provozovatele.

5.3.        Body se přičítají na členský účet nejpozději do 24 hodin od realizovaného nákupu. Body za nákup na dobírku se připisují jednou měsíčně, a to na začátku následujícího kalendářního měsíce, vždy před generováním Slevových poukazů.


6. Klubové karty

6.1.        Každý Člen má právo na identifikační Klubovou kartu. Klubovou kartu obdrží Člen při registraci na prodejně POMPO. Pokud se Člen do Věrnostního klubu přihlásí elektronicky, nebude mu Klubová karta zaslána, ale může si o její vydání zažádat na počkání na jakékoli prodejně.

6.2.        Klubové karty jsou nepřenosné, vyjma příslušníků Členovy rodiny.

6.3.        V případě zneužití Klubové karty si Provozovatel vyhrazuje právo stornovat odpovídající počet bodů připsaných na členský účet.

7. Slevové poukazy

7.1.        Slevové poukazy lze využít pro nákup zboží v prodejnách POMPO nebo na e-shopu www.pompo.cz. Slevové poukazy nelze kombinovat s narozeninovými poukazy.

7.2.        Člen obdrží Slevový poukaz v okamžiku, kdy získá za své nákupy v prodejnách POMPO nebo e-shopu www.pompo.cz alespoň 50 bodů. V první polovině každého následujícího kalendářního měsíce dochází ke generování Slevových poukazů a následnému odečtení adekvátního počtu bodů z členského účtu. V případě, že hodnota vygenerovaného klubového poukazu kvůli systémové synchronizaci neodpovídá všem nasbíraným bodům, převedou se disponibilní body do dalšího období.

7.3.        O vygenerovaných Klubových poukázkách je Člen informován elektronickou poštou, případně se Člen může o stavu Klubových poukázek dozvědět:

-          Na každé účtence za realizovaný nákup;

-          U pokladny v každé prodejně POMPO na vyžádání;

-          Na internetových stránkách www.pompo.cz po přihlášení v sekci Klientská zóna.

7.4.     Slevový poukaz je možné uplatnit pouze v prodejnách POMPO, a to nejpozději do data platnosti, které je uvedeno na Slevovém poukazu. V případě nákupu s využitím Slevového poukazu vyčíslené hodnotou slevy v českých korunách dojde k automatickému uplatnění všech aktivních Slevových poukazů najednou (jedná se o poukázky stejného typu). Pokud je hodnota nákupu nižší než součet hodnot Slevových poukazů, nevzniká nárok na vrácení finanční hotovosti.

7.5.        Uplatnit Slevový poukaz lze následovně:

-          V prodejně POMPO předložením e-mailu s identifikačním kódem Slevového poukazu;

-          O uplatnění Slevového poukazu lze požádat přímo u pokladny bez nutnosti mít vytištěn e-mail v případě, že se Člen identifikuje Klubovou kartou nebo jiným důvěryhodným způsobem.

7.6.        Člen obdrží speciální Slevový poukaz, pokud nashromáždí alespoň 150 bodů za období od 1. září do 31. srpna (12 po sobě jdoucích měsíců). Pro účely speciálního Slevového poukazu se započítávají body z celkové částky zaplacené Členem v prodejnách POMPO a v e-shopu www.pompo.cz bez ohledu na hodnotu jednotlivých nákupů a bez ohledu na to, zda v průběhu daného roční období byly generovány Slevové poukazy. Speciální Slevový poukaz  je vydáván v průběhu měsíce září kalendářního roku, v němž na něj Členovi vznikne nárok. Speciální Slevový poukaz lze uplatnit za obdobných podmínek jako běžný Slevový poukaz.

8. Další práva a povinnosti

8.1.        Člen může vybrané produkty nakoupit v prodejnách POMPO a na e-shopu www.pompo.cz za speciální VIP ceny. Nabídka výrobků s VIP cenou se může lišit v prodejnách POMPO a na e-shopu POMPO. V prodejnách POMPO je takové zboží označeno cenovkou POMPO VIP.

8.2.        Z členství ve Věrnostním klubu vyplývá celá řada dalších výhod (narozeninové poukázky, soutěže atd.), o nichž Provozovatel Člena průběžně informuje.

8.3.        Vydané Slevové poukazy, speciální Slevové poukazy, narozeninové poukazy či jiné výhody Věrnostního klubu nelze vyměnit za peněžní hotovost. Odměny či jakékoli výhody Věrnostního klubu nelze vymáhat soudní cestou.


9. Zánik členství

9.1.        Člen může své členství kdykoliv ukončit zasláním písemného oznámení na adresu Provozovatele. Provozovatel může Členovi ukončit členství ve Věrnostním klubu v případě, že Člen nerealizuje v prodejnách POMPO nebo na e-shopu www.pompo.cz nákup po dobu 2 let.

9.2.        Členství ve Věrnostním klubu zaniká také:

-          Ukončením činnosti Věrnostního klubu;

-          Vyloučením Člena pro porušení nebo pro vážné podezření z porušení těchto Pravidel (zejména pokud Člen úmyslně uvede nesprávné údaje o své osobě a/nebo zneužije členské výhody);

-          odvoláním souhlasu se zpracováním osobních údajů.

9.3.        Provozovatel si vyhrazuje právo situace porušení Pravidel posoudit s konečnou platností dle svého vlastního uvážení. Ukončením členství dochází k zániku práva na jakékoli výhody Věrnostního klubu, vč. práva na uplatnění dříve získaných Slevových poukazů.

10. Ochrana osobních údajů

10.1.        Člen vyjadřuje souhlas se zpracováním osobních údajů Provozovatelem pro účely zajištění realizace Věrnostního klubu zaškrtnutím příslušného políčka v rámci registračního formuláře.

10.2.        Osobní údaje Člena jsou zpracovávány v souladu s platnými právními předpisy, zejména GDPR, tj. nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Podrobnější informace o zpracování jsou obsaženy v Zásadách ochrany osobních údajů, které jsou dostupné na internetových stránkách www.pompo.cz.

11. Účinnost

11.1.        Provozovatel si vyhrazuje právo tato Pravidla kdykoli změnit a/nebo činnost Věrnostního klubu zcela ukončit. Změna Pravidel je platná ode dne jejich zveřejnění na internetových stránkách www.pompo.cz nebo v prodejnách POMPO.

4.2.        Tato Pravidla nabývají účinnosti od 15. října 2018.


 

 

  

 • Věrnostní klub POMPO je věrnostní program společnosti POMPO spol. s r.o. a jeho cílem je poskytovat speciální výhody zákazníkům, kteří pravidelně nakupují v síti prodejen POMPO včetně internetového obchodu www.pompo.cz.
 • Provozovatelem Věrnostního klubu POMPO je POMPO, spol. s r.o. se sídlem Lidická 481, Unhošť 273 51, IČ: 25089595, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka č.48765.
 • Členství v programu je dobrovolné a je určeno pro fyzické osoby, které souhlasí s pravidly Věrnostního programu POMPO. U členů mladších 15 let je nutný souhlas zákonného zástupce (podpis na registračním formuláři).
 • Identifikační klubové karty jsou přenosné v rámci rodiny, tj. na kartu mohou nakupovat i ostatní příslušníci rodiny člena Věrnostního programu POMPO.
 • Při odstoupení od kupní smlouvy, za kterou byly členovi klubu připsány body, nebo v případě zneužití klubové karty, si POMPO, spol. s r.o. vyhrazuje právo stornovat odpovídající počet bodů připsaných na uživatelské konto zákazníka.
 • Vydané klubové poukázky nelze vyměnit za peněžní hotovost.
 • Odměny nelze vymáhat soudní cestou. Zřizovatel neručí za ztrátu členské karty.
 • Předáním klubové karty nebo registrací na www.pompo.cz vyjadřuje člen Věrnostního programu POMPO souhlas s pravidly a podmínkami Věrnostního programu POMPO a se zpracováním svých osobních údajů ve smyslu zákona 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů pro obchodní a marketingové účely zřizovatele. Zároveň vyjadřuje člen Věrnostního programu POMPO souhlas s tím, aby jím uvedené údaje byly zpracovány prostřednictvím smluvních partnerů, které zřizovatel zpracováním osobních údajů pověří. Správcem údajů je ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů provozovatel. Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje na dobu neurčitou, do doby odvolání tohoto souhlasu, případně do doby ukončení činnosti Věrnostního programu POMPO. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Člen Věrnostního programu POMPO má právo kdykoli svůj souhlas odvolat, právo přístupu ke svým osobním údajům, právo žádat jejich opravu, doplnění, zablokování nebo zlikvidování, jakož i další práva podle ustanovení § 21 zák. č. 101/2000 Sb.
 • Provozovatel si vyhrazuje právo vyloučit členy, které nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
 • Členství zaniká z důvodu úmyslně uvedených nesprávných údajů, při zneužití výhod, které Věrnostní program POMPO poskytuje, nebo na žádost člena.
 • Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoliv pozastavit, ukončit činnost Věrnostního programu POMPO a to bez předchozího oznámení. Dojde-li k ukončení činnosti Věrnostního programu POMPO, zaniká členům věrnostního programu nárok na uplatnění klubových poukázek a jiných odměn plynoucích ze členství.
 • Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit všeobecné podmínky Věrnostního programu POMPO. Změna podmínek je platná ode dne jejich zveřejnění na www.pompo.cz , nebo v prodejnách POMPO.
 • Pravidla nabývají platnosti od 4. 9. 2013.

11. Prohlášení Pompo spol. s r.o. k ochraně osobních údajů

Zákazník svým podpisem na přihlášce do věrnostního programu Pompo VIP výslovně souhlasí s tím, že společnost Pompo spol. s r.o. bude zpracovávat jeho osobní údaje uvedené v přihlášce, a to po dobu neurčitou, do odvolání souhlasu každým daným členem, popřípadě do doby ukončení činnosti tohoto klubu. Členové programu Pompo VIP berou na vědomí, že svůj souhlas mohou kdykoliv odvolat a Pompo spol. s r.o. tyto údaje zlikviduje. Pompo spol. s r.o. jako správce osobních údajů zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a v souladu se směrnicí Evropského parlamentu a Rady 95/46/ ES o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, které od 25. května 2018 vstoupí v platnost. Osobní údaje jsou zpracovávány výlučně v rozsahu nutném pro řádné fungování programu pro účely anonymizovaných obchodních statistik a dále pro účely zasílání obchodních sdělení a nabídek, a to jakýmikoli komunikačními prostředky společnosti Pompo nebo spolupracujícími třetími osobami. Člen Pompo věrnostního programu bere na vědomí, že určení zpracovatelé již nepodléhají dalšímu souhlasu. Aktuální informace o třetích osobách jsou dostupné na webových stránkách www.pompo.cz.

12. Souhlas se zpracováním osobních údajů

Svým podpisem a registrací na www.pompo.cz dávám společnosti POMPO, spol. s r.o. dobrovolný souhlas se zpracováním mých osobních údajů a údajů mých dětí, konkrétně jména, příjmení data narození, bydliště, telefonu a e-mailové adresy, která může být použita za účelem mé identifikace a identifikace mých dětí pro marketingové účely správce, tj. nabízení služeb, včetně zasílání informací o pořádaných akcích, službách a jiných aktivitách, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zák. č. 480/2004 Sb., s tím, že k těmto údajům mohou být přiřazeny i další údaje. Stvrzuji, že v mé přihlášce jsou správné kontaktní údaje a že jsem se seznámil/a s prohlášením společnosti Pompo spol s r.o., k ochraně osobních údajů. Svým podpisem uděluji souhlas společnosti Pompo spol. s r.o. se zpracováním mých osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu se směrnicí Evropského parlamentu a Rady 95/46/ ES, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, který od 25. května 2018 vstoupí v platnost, a to na dobu neurčitou, do doby odvolání svého souhlasu, případně do doby ukončení činnosti tohoto Pompo věrnostního programu. Beru na vědomí, že držitel Pompo věrnostní karty je povinen oznámit společnosti Pompo spol. s. r. o. změny osobních údajů uvedených v přihlášce. Souhlasím s tím, že budu informován/a o akčních nabídkách a ostatních klubových aktivitách jakýmkoli komunikačním prostředkem /přednostně e-mailem a poštou. Společnost Pompo spol. s r.o. neodpovídá za škody vzniklé zpožděným oznámením nebo neoznámením změny osobních údajů majitele Pompo věrnostní karty.

Facebook Youtube