Věrnostní program POMPO

Pravidla Věrnostního programu společnosti POMPO platné od 4.9.2013

Pro využití členských výhod v e-shopu www.pompo.cz a získání VIP cen musíte být na webu registrovaní = přihlášení do svého účtu.
Pokud neznáte svoje heslo pro přihlášení, nechte si heslo vygenerovat zde.

Pokud jste již členem Věrnostního programu POMPO, tedy zákazníkem, který je registrovaným majitelem kartičky POMPO, proveďte, prosím, přihlášení následovně.

Instrukce pro přihlášení registrovaného zákazníka:

Do formuláře pro vyžádání zapomenutého hesla, prosím, zadejte e-mail, který jste uvedli při registraci do Věrnostního programu POMPO.

Klikněte na tlačítko OBNOVIT a systém vám na uvedený e-mail zašle nově vygenerované heslo.

K příhlášení můžete také použít číslo zákazníka z paragonu v kombinaci s čárovým kódem Vaší kartičky.


 

Formulář na přihlášení naleznete zde.

Email: do této kolonky vepište svůj mail, který jste uvedli při registraci na prodejně.

Pokud jste na prodejně e-mail neuváděli, využijte prosím přihlášení přes číslo karty (čárový kód na kartě) a Vaše zákaznické číslo (naleznete na účtence). Pokud neznáte zákaznické číslo kontaktuje prosím zákaznickou linku na telefonu 737 279 015.

Výhody pro členy Věrnostného klubu POMPO:

 1. Klubová poukázka - za každých nasbíraných 30 bodů se načítá 1 bod, 1 bod = 1 Kč (podrobnosti níže)
 2. Narozeninová poukázka - k výročí narozenin Vašich dětí do věku 13 let, posíláme emailem poukázku na 10% slevu na celý nákup
 1. 1. Staňte se členem jedinečného Věrnostního programu POMPO a získejte mimořádné výhody za každý nákup!
 2. 2. Jak získáte body?
 3. 3. Jak se stát členem Věrnostního programu POMPO?
 4. 4. Klubové poukázky
 5. 5. Uplatnění klubových poukázek
 6. 6. VIP cena
 7. 7. Ztráta karty
 8. 8. Změna registračních údajů
 9. 9. Zánik členství
 10. 10. Obecné informace k Věrnostnímu programu POMPO

1. Staňte se členem jedinečného Věrnostního programu POMPO a získejte mimořádné výhody za každý nákup!

Buďte jako první informováni o novinkách, probíhajících akcích, výjimečných slevách pouze pro členy věrnostního programu a soutěžích a nakupujte za VIP ceny! Věrnostní program POMPO Vám umožní nakupovat ve všech obchodech POMPO a na www.pompo.cz díky bodovému systému opravdu výhodně.

DÁRKOVÝ POUKAZ PRO KAŽDÉHO!

Nakupte v libovolné prodejně POMPO nebo na www.pompo.cz a získejte unikátní Klubovou poukázku.


*obrázek je pouze ilustrativní. K získání výše uvedené
poukázky musíte nasbírat příslušný počet bodů za nákupy.

 

Za každý nákup v POMPO přesahující 100 Kč získáváte body. Po dosažení 50-ti a více bodů obdržíte Klubovou poukázku v hodnotě 50 Kč, 100 Kč, 150 Kč (případně vyšší, dle stavu Vašeho bodového konta) na nákup ve všech prodejnách POMPO. Poukázky jsou generovány do 15 dnů od uzavření měsíce, ve kterém byly dosaženy.

Tuto Klubovou poukázku je možno uplatnit při platbě ve všech kamenných prodejnách POMPO, tj. i v případě platby za nákup v internetovém obchodě se zasláním zboží do prodejny.

BONUS 150 Kč! Pokud při svých nákupech za 12 měsíců (období 1.9. - 31.8.) překročíte v celkovém součtu hranici 150 bodů, vystavíme Vám jako poděkování k Vašim předchozím poukazům speciální Klubovou poukázku v hodnotě 150 Kč. Poukázku obdržíte v průběhu měsíce října.

Částka na poukázce zasílané emailem je součet všech již vygenerovaných a aktuálně platných poukázek. Každá poukázka může mít různou délku platnosti, ověřte si prosím své platné poukázky ve své klientské zóně nebo na nejbližší prodejně.

Z členství v našem věrnostním programu pro Vás plyne řada dalších výhod (narozeninové poukázky atd.). Poukázky narozeninové a věrnostní nelze kombinovat.

2. Jak získáte body?

30 Kč = 1 BOD

Nakupujte jako registrovaný člen Věrnostního programu POMPO v prodejnách POMPO nebo na www.pompo.cz a za každých 30 Kč zaplacených v rámci jednoho nákupu Vám bude přičten 1 POMPO bod na Váš zákaznický účet. (Pro přičtení nových bodů musí být celková hodnota nákupu min. 100 Kč).

Body se přičítají při každém nákupu na základě předložené zákaznické karty, nebo vyhledáním zákazníka v databázi na pokladně po nahlášení identifikačních údajů, nebo při nákupu registrovaného zákazníka na e-shopu www.pompo.cz.

Všechny nákupy člena Věrnostního programu POMPO, při nichž proběhla identifikace, jsou evidovány a vedeny na zákaznickém účtu.

Body za nákup v prodejnách POMPO budou připsány na Váš účet nejpozději do 24 hodin od realizovaného nákupu. Body za nákup na dobírku se připisují jednou měsíčně, na začátku následujícího měsíce, vždy před generováním poukázek.

Členům klubu se načítají i body za nákupy, při kterých byly uplatněny klubové poukázky. V takovém případě se načítají na účet zákazníka body podle finální částky uvedené na paragonu.

3. Jak se stát členem Věrnostního programu POMPO?

Snadno. Stačí pouze vyplnit registrační formulář v libovolné prodejně POMPO nebo se zaregistrovat na www.pompo.cz.

 1. a) Registrace v prodejně

Registrační formulář si můžete vyzvednout v jakékoli prodejně POMPO.

Podepsáním a odevzdáním registračního formuláře v libovolné prodejně POMPO vzniká členství ve Věrnostním programu POMPO a zákazník získává okamžitě svou zákaznickou kartu. Zákazník svým podpisem potvrzuje, že se seznámil s podmínkami členství a že se jimi bude řídit. Zákazník svým podpisem poskytl společnosti POMPO souhlas se zpracováním osobních údajů v rozsahu specifikovaném na registračním formuláři.

 1. b) Registrace online na www.pompo.cz

Registrací na www.pompo.cz se stáváte členem Věrnostného programu POMPO. K registraci na www.pompo.cz nezasíláme automaticky VIP kartu. pro nákup v prodejně stačí nahlásit mailovou adresu uvedenou v registraci. Pokud vyžadujete kartičku, zažádejte o ni na e-mailu info.eshop@pompo.cz

4. Klubové poukázky

Klubovou poukázku obdrží všichni členové Věrnostního programu POMPO, kteří získají za své nákupy v prodejnách POMPO nebo e-shopu www.pompo.cz alespoň 50 bodů. V první polovině každého následujícího kalendářního měsíce dochází ke generování Klubových poukázek a následnému odečtení adekvátního počtu bodů z Vašeho bodového konta. V případě, že hodnota vygenerované klubové poukázky kvůli systémové synchronizaci neodpovídá všem Vašim nasbíraným bodům, se disponibilní body z Vašeho bodového konta převedou do dalšího období.

Speciální Klubová poukázka bude vygenerována na konci měsíce září v případě, že za stanovené období (12 měsíců) nashromáždíte celkem 150 bodů. Nárok na speciální Klubovou poukázku se vypočítá z hodnoty celkové částky utracené v obchodech POMPO a na www.pompo.cz bez ohledu na hodnotu jednotlivých nákupů a bez ohledu na to, že Vám v průběhu roku byly generovány dílčí poukázky.

Klubové poukázky jsou vygenerovány všem členům Věrnostního programu POMPO.

Vygenerovaný identifikační kód klubové poukázky Vám zašleme na Váš e-mail, který jste uvedli při registraci, pod podmínkou, že máte zaškrtlý souhlas se zasíláním novinek.

O vygenerovaných klubových poukázkách se dále můžete dozvědět:

 • Na každé účtence za Váš nákup
 • U pokladny v každé prodejně POMPO na vyžádání
 • Na www.pompo.cz po přihlášení v sekci Klientská zóna.

Povinnost člena klubu je poskytnout kontaktní informace, které jsou na regisračním formuláři, a následně informovat o případně změně.

Změnu je možné provést v každé prodejně POMPO, nebo na e-shopu www.pompo.cz. Uvedenou e-mailovou a poštovní adresu doporučujeme pravidelně kontrolovat.

V případě, že poskytnuté údaje nejsou aktuální či platné, společnost POMPO, spol. s r.o. se zříká zodpovědnosti za propadlé poukázky.

5. Uplatnění klubových poukázek

Klubovou poukázku je možné uplatnit pouze v kamenných prodejnách POMPO a to nejpozději do data platnosti, které je uvedeno na Klubové poukázce. V případě nákupu s využitím Klubové poukázky vyčíslené hodnotou slevy v Kč dojde k automatickému uplatnění všech aktivních klubových poukázek najednou (jedná se o poukázky stejného typu). Pokud hodnota nákupu bude nižší než součet hodnot Vašich Klubových poukázek, nevzniká nárok na vrácení finanční hotovosti.

Uplatnit Klubovou poukázku je opravdu jednoduché:

 • V prodejně předložíte e-mail s identifikačním kódem Klubové poukázky, který byl zaslán na Váš registrační e-mail
 • O uplatnění Klubové poukázky můžete požádat přímo u pokladny bez nutnosti mít vytištěn e-mail v případě, že se identifikujete Vaší zákaznickou kartou nebo jiným důvěryhodným způsobem

Upozornění: Narozeninovou poukázku na 10% slevu nelze uplatnit při odběru e-shopové objednávky a na nákup vyšší než 20000Kč.

6. VIP cena

Členové Věrnostního programu POMPO mohou vybrané produkty nakoupit za speciální VIP ceny. Nabídka výrobků s VIP cenou se může lišit v kamenných prodejnách a na e-shopu POMPO. V prodejnách je takové zboží označeno cenovkou POMPO VIP.

7. Ztráta karty

V případě ztráty nebo odcizení karty je možné požádat o vystavení nové zákaznické karty.

8. Změna registračních údajů

Člen Věrnostního programu POMPO je zodpovědný za správnost údajů uvedených v registračním formuláři. Údaje je možné kdykoliv změnit a to v jakékoliv prodejně POMPO nebo v e-shopu www.pompo.cz v sekci Klientská zóna.

9. Zánik členství

Členové Věrnostního programu POMPO mohou členství kdykoliv ukončit zasláním písemného oznámení na adresu provozovatele. Provozovatel může ukončit členství v programu v případě, že člen Věrnostního programu POMPO nerealizuje v prodejnách POMPO nebo na e-shopu www.pompo.cz nákup po dobu 2 let.

10. Obecné informace k Věrnostnímu programu POMPO

 • Věrnostní program POMPO je věrnostní program společnosti POMPO spol. s r.o. a jeho cílem je poskytovat speciální výhody zákazníkům, kteří pravidelně nakupují v síti prodejen POMPO včetně internetového obchodu www.pompo.cz.
 • Provozovatelem Věrnostního programu POMPO je POMPO, spol. s r.o. se sídlem Lidická 481, Unhošť 273 51, IČ: 25089595, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka č.48765.
 • Členství v programu je dobrovolné a je určeno pro fyzické osoby, které souhlasí s pravidly Věrnostního programu POMPO. U členů mladších 15 let je nutný souhlas zákonného zástupce (podpis na registračním formuláři).
 • Identifikační klubové karty jsou přenosné v rámci rodiny, tj. na kartu mohou nakupovat i ostatní příslušníci rodiny člena Věrnostního programu POMPO.
 • Při odstoupení od kupní smlouvy, za kterou byly členovi klubu připsány body, nebo v případě zneužití klubové karty, si POMPO, spol. s r.o. vyhrazuje právo stornovat odpovídající počet bodů připsaných na uživatelské konto zákazníka.
 • Vydané klubové poukázky nelze vyměnit za peněžní hotovost.
 • Odměny nelze vymáhat soudní cestou. Zřizovatel neručí za ztrátu členské karty.
 • Předáním klubové karty nebo registrací na www.pompo.cz vyjadřuje člen Věrnostního programu POMPO souhlas s pravidly a podmínkami Věrnostního programu POMPO a se zpracováním svých osobních údajů ve smyslu zákona 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů pro obchodní a marketingové účely zřizovatele. Zároveň vyjadřuje člen Věrnostního programu POMPO souhlas s tím, aby jím uvedené údaje byly zpracovány prostřednictvím smluvních partnerů, které zřizovatel zpracováním osobních údajů pověří. Správcem údajů je ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů provozovatel. Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje na dobu neurčitou, do doby odvolání tohoto souhlasu, případně do doby ukončení činnosti Věrnostního programu POMPO. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Člen Věrnostního programu POMPO má právo kdykoli svůj souhlas odvolat, právo přístupu ke svým osobním údajům, právo žádat jejich opravu, doplnění, zablokování nebo zlikvidování, jakož i další práva podle ustanovení § 21 zák. č. 101/2000 Sb.
 • Provozovatel si vyhrazuje právo vyloučit členy, které nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
 • Členství zaniká z důvodu úmyslně uvedených nesprávných údajů, při zneužití výhod, které Věrnostní program POMPO poskytuje, nebo na žádost člena.
 • Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoliv pozastavit, ukončit činnost Věrnostního programu POMPO a to bez předchozího oznámení. Dojde-li k ukončení činnosti Věrnostního programu POMPO, zaniká členům věrnostního programu nárok na uplatnění klubových poukázek a jiných odměn plynoucích ze členství.
 • Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit všeobecné podmínky Věrnostního programu POMPO. Změna podmínek je platná ode dne jejich zveřejnění na www.pompo.cz , nebo v prodejnách POMPO.
 • Pravidla nabývají platnosti od 4. 9. 2013.

11. Prohlášení Pompo spol. s r.o. k ochraně osobních údajů

Zákazník svým podpisem na přihlášce do věrnostního programu Pompo VIP výslovně souhlasí s tím, že společnost Pompo spol. s r.o. bude zpracovávat jeho osobní údaje uvedené v přihlášce, a to po dobu neurčitou, do odvolání souhlasu každým daným členem, popřípadě do doby ukončení činnosti tohoto klubu. Členové programu Pompo VIP berou na vědomí, že svůj souhlas mohou kdykoliv odvolat a Pompo spol. s r.o. tyto údaje zlikviduje. Pompo spol. s r.o. jako správce osobních údajů zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a v souladu se směrnicí Evropského parlamentu a Rady 95/46/ ES o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, které od 25. května 2018 vstoupí v platnost. Osobní údaje jsou zpracovávány výlučně v rozsahu nutném pro řádné fungování programu pro účely anonymizovaných obchodních statistik a dále pro účely zasílání obchodních sdělení a nabídek, a to jakýmikoli komunikačními prostředky společnosti Pompo nebo spolupracujícími třetími osobami. Člen Pompo věrnostního programu bere na vědomí, že určení zpracovatelé již nepodléhají dalšímu souhlasu. Aktuální informace o třetích osobách jsou dostupné na webových stránkách www.pompo.cz.

12. Souhlas se zpracováním osobních údajů

Svým podpisem a registrací na www.pompo.cz dávám společnosti POMPO, spol. s r.o. dobrovolný souhlas se zpracováním mých osobních údajů a údajů mých dětí, konkrétně jména, příjmení data narození, bydliště, telefonu a e-mailové adresy, která může být použita za účelem mé identifikace a identifikace mých dětí pro marketingové účely správce, tj. nabízení služeb, včetně zasílání informací o pořádaných akcích, službách a jiných aktivitách, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zák. č. 480/2004 Sb., s tím, že k těmto údajům mohou být přiřazeny i další údaje. Stvrzuji, že v mé přihlášce jsou správné kontaktní údaje a že jsem se seznámil/a s prohlášením společnosti Pompo spol s r.o., k ochraně osobních údajů. Svým podpisem uděluji souhlas společnosti Pompo spol. s r.o. se zpracováním mých osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu se směrnicí Evropského parlamentu a Rady 95/46/ ES, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, který od 25. května 2018 vstoupí v platnost, a to na dobu neurčitou, do doby odvolání svého souhlasu, případně do doby ukončení činnosti tohoto Pompo věrnostního programu. Beru na vědomí, že držitel Pompo věrnostní karty je povinen oznámit společnosti Pompo spol. s. r. o. změny osobních údajů uvedených v přihlášce. Souhlasím s tím, že budu informován/a o akčních nabídkách a ostatních klubových aktivitách jakýmkoli komunikačním prostředkem /přednostně e-mailem a poštou. Společnost Pompo spol. s r.o. neodpovídá za škody vzniklé zpožděným oznámením nebo neoznámením změny osobních údajů majitele Pompo věrnostní karty.

Facebook Youtube