Soutěže

SVĚŽÍ JARNÍ SOUTĚŽ!

NAKUPTE V POMPO NAD 599 Kč A VYHRAJTE JEDEN ZE 3 RODINNÝCH LETNÍCH POBYTŮ DO Zell am See-Kaprun!


 

Už plánujete kam vyrazíte na letní prázdniny? My Vám s tím pomůžeme. Stačí splnit jednoduché dva úkoly a můžete soutěžit o skvělé letní pobyty. Nakupte v období od 15.03. do 30.04.2017 v min. hodnotě 599 Kč v kterékoliv prodejně Pompo nebo v našem internetovém obchodě a hrajte o jeden ze 3 rodinných pobytů v rakouském Zell am See-Kaprun!
Soutěž  jsme pro Vás připravili s našim partnerem, turistickým regionem Zell am See-Kaprun. Více o regionu na: www.zellamsee-kaprun.com

Podmínky účasti v soutěži:
·      Nakoupit v kterékoliv prodejně Pompo nebo e-shopu Pompo v minimální hodnotě 599 Kč
·      Napsat registraci do soutěže na e-mail novinky@pompo.cz , případně poštou, (nutné kolonky pro registraci najdete níže) nebo se zaregistrovat  do soutěže ONLINE ZDE:  www.zellamsee-kaprun-pompo.eu

Toto stačí, abyste byli zařazeni do naši "SVĚŽÍ JARNÍ SOUTĚŽE". Soutěž probíhá od 15.03. do 30.04.2017, kdy můžete zasílat své registrace s odpovědí. Uzávěrka soutěže je 1.5.2017. Dne 10.5.2017 vyhlásíme 3 výherce letních pobytů!

Při registraci do soutěže poštou (na adresu: Pompo, spol. s r.o., marketing, Lidická 481, 273 51  Unhošť, ČR) nebo přes e-mail novinky@pompo.cz je nutné uvést:

  • Jméno a příjmení
  • Adresa vč. PSČ
  • E-mail ( Tel. číslo )
  • Číslo pokladního bloku z Vašeho nákupu
  • Místo nákupu v sítí prodejen Pompo nebo  na e-shopu

Princip soutěže:

Výhru získají celkem tři soutěžící, kteří splnili všechny podmínky účasti v soutěži uvedené v těchto pravidlech. Výherci budou určeni podle následovního pravidla: Po vyhodnocení všech registrací, doručených přes online formulář, mailem nebo poštou, budou platné registrace seřazeny vzestupně podle data a času zaregistrování do soutěže, 3 výherci pobytů budou pak vybráni ze všech platných registrací podle pravidla P/1,2; P/2,1; P/6,3; (přičemž „P“ představuje počet všech platných registrací). Výherci budou kontaktováni organizátorem nebo spoluorganizátorem soutěže do 7 dnů po vyhlášení výsledků, které proběhne dne 10.5.2017. Jména vítězů budou zveřejněna také na stránce www.pompo.cz

Výhrou v soutěži jsou:
3x rodinný pobyt, pro 2 dospělé a 2 děti, na 5 dní / 4 noci ve 3* hotelu, včetně polopenze a animačního programu pro děti, to vše v rakouském regionu Zell am See-Kaprun!

Informace k výběru pobytu: Výhra bude poskytnuta ve formě pobytového poukazu - voucheru, platného v letní sezoně 2017/18. Výběr ubytováni a termín čerpání bude upřesněn mezi výhercem a poskytovatelem pobytu, dle volných kapacit hotelu (kromě rakouských svátků). Výhry budou předány výhercům poté, co předloží k ověření příslušný pokladní doklad z nákupu a prokáží svoji totožnost platným dokladem. Termín a způsob převzetí výhry bude stanoven po vzájemné dohodě výherce a organizátorů soutěže.

Zell am See-Kaprun

Relaxovat bez kompromisů mezi ledovci, horami a jezerem

Během letní dovolené v Zell am See nemusíte dělat kompromisy. Právě naopak: Spíše si budete klást otázku, pro co se rozhodnete. Nabízí se zde mimo jiné populární domácí hory v místech Zell am See a Kaprun. Na Schmittenhöhe se dostanete v moderních gondolách v Porsche Designu. Nahoře můžete zažít akční výšlap na trase „Schmidolins Feuertaufe“ (Schmidolinův křest ohněm) - což je ve skutečnosti rodinná dobrodružná trasa s 15 zastávkami. V nejvýše situovaném E-Motocross-Parku v Rakousku zvaném "„Schmidolins Feuerstuhl“ mohou své řidičské dovednosti prokázat malí závodníci. Na hoře Maiskogel patří k TOP zážitkům jízda na bobové dráze „Alpen Achterbahn Maisiflitzer“. Mnohem výš, ale stejně snadno dosažitelný, je svět vrcholů 3000 na Kitzsteinhornu: Ve výšce více než 3000 metrů nad mořem je možné navštívit kino, zúčastnit se koulování,  užít si  „Kitzsteinhorn-Wildburger“ nebo výšlapu v doprovodu průvodce. Nejlépe značený systém turistických tras v tomto regionu zahrnuje asi 400 km, síť cyklostezek má 240 kilometrů a zavede vás až nahoru na pastviny. Ať už si vyberete potápění v Tauern SPA v sekci pro děti "Kidstein", nebo den na farmě, jógu při  Stand up Paddlingu nebo procházku bylinkovou trasou s průvodcem, rodinný treking na lamách nebo letní dětský program pro aktivní děti - Zell am See-Kaprun je skutečným Eldoradem, pokud jde o to, užít si léto naplno. Zvláště dobře se vám to podaří s letní kartou „Zell am See-Kaprun Sommerkarte“ pro všechny hosty: máte s ní nárok na slevy a volné vstupy pro až 40 destinací - ideální pro rodinnou dovolenou. Více na: www.zellamsee-kaprun.com

Partnerské hotely soutěže:


Hotel Das Falkenstein

· Aktivně. Přirozeně. Jinak.

· nachází se na úpatí Kitzsteinhornu

· týdenní program pro volný čas

· naši hosté jsou naši přátelé

 

Hotel Das Falkenstein

Nikolaus-Gassner-Str. 79

A - 5710 Kaprun

Tel.: +43 (0) 6547 7122

sporthotel@falkenstein.at

www.falkenstein.at


Hotel Latini

· nachází se naproti lanové dráhy Areit

· sekce wellness, fitness studio,

· krytý bazén, podzemní garáž,

restaurace a bary

· komfortní rekreační rezidence

 

Hotel Latini

Kitzsteinhornstraße 2+4

A-5700 Zell am See

Tel.: +43 (0) 6542 5425

office@latini.at

www.latini.at



Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů:

Soutěžící odesláním registračního formuláře potvrzuje, že si tato pravidla předtím důkladně přečetl a že s nimi bezvýhradně souhlasí a zavazuje se je plně dodržovat. Výhru nelze vymáhat právní cestou ani vyplatit alternativně v hotovosti nebo vyměňovat za jiné nepeněžité plnění. Organizátoři soutěže neodpovídají za případnou poštovní či jinou dopravu výher či zpráv, reklamace na výhry se nevztahují. Organizátoři soutěže na vlastní náklady vypořádají zákonné daňové povinnosti vyplývající z přijetí výhry. Organizátoři soutěže si vyhrazují právo konečného rozhodnutí souvisejícího s konáním soutěže, jsou oprávněni bez náhrady pozměnit nebo upravit pravidla či soutěž pozastavit, odvolat, zrušit, či jednostranně změnit nebo doplnit její pravidla.

Účastí v soutěži uděluje každý soutěžící v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. svůj souhlas s tím aby osobní údaje poskytnuté během této soutěže byly až do odvolání tohoto souhlasu zařazeny do databáze společností organizátorů soutěže za účelem vyhodnocení soutěže a dalšího marketingového zpracování, zejména nabízení výrobků a služeb a zasílání informací o marketingových akcích, zahrnující i telefonické kontaktování a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím SMS zpráv, e-mailů, jakož i dalších elektronických prostředků. Udělený souhlas soutěžícího zahrnuje rovněž souhlas s předáním osobních údajů do jiných států. V případě výhry má organizátor právo k využití soutěžní fotografie a materiálů, týkajících se osoby výherců k reklamním účelům, zejména zveřejnění poskytnutého jména, adresy, fotografie ve sdělovacích prostředcích, na webových stránkách či jinak.

Účastník soutěže, který poskytl osobní údaje, má právo přístupu k osobním údajům a další práva dle § 11, 21 zák. č. 101/2000 Sb. Udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů je dobrovolné a účastník soutěže může tento souhlas kdykoli bezplatně odvolat na adrese organizátora soutěže nebo na e-mailové adrese: novinky@pompo.cz, nebo také: welcome@zellamsee-kaprun.com .

Organizátoři soutěže:

Organizátoři soutěže jsou společnosti : Zell am See-Kaprun Tourismus GmbH, Brucker Bundesstr.1a, 5700 Zell am See, Rakousko (dále „organizátor“).

Organizátorem soutěže podílejícím se na propagaci soutěže je společnost: Pompo, spol. s r.o., Lidická 481, 273 51 Unhošť, ČR  (dále „spolupořadat


Facebook Youtube